پزشکی

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 3
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 6
 • بازدید این ماه 8
 • بازدید این سال 8
 • بازدید کل 378
 • تعداد مطالب سایت 13
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مهاجرت به انگلستان , کار آفرینی , سـرمایه گذاری , مهارتهای شغلی

اقلیت بزرگی از ساکنان بریتانیا بخصوص شهر لنـدن پایتخت انگلستان را مهاجران مختلف از ایـران و سراسر جهان با تمدن, فرهنگ, هنر, دین و آداب و رسوم خاص خود و سیصد زبان مختلف تشکیل میدهند. لنـدن پایتخت انگلستان مهمترین و بزرگترین شهر بریتانیا با جمعیتی بیش از 8 میلیون نفر یکی از مراکز عمده توریستی, تجاری, اقتصادی و فرهنگ و هنر در اروپا و جهان معاصر است.


ویزای مهاجرت به انگلستان در کلیه کشورهای متحده پادشاهی و بریتانیا شامل کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ولـز و ایرلند شمالی که در اسناد رسمی بریتانیا و در ایران برای اختصار انگلستان نامیده میشود معتبر است.


مدیریت آژانس مسافرتی لندن همراه با کارشناسان با تجربه و متخصص عضو رسمی کمیساریای عالی اداره مهاجرت بریتانیا OISC ضمن ارائه مشاوره و اطلاعات دقیق مهاجرت وفق آخرین تغییرات در قوانین و مقررات اداره مهاجرت انگلستان, با بررسی دقیق شرایط متقاضیان مهاجرت بـه انگلستان بـه ویـژه سرمایه گذاران, کار آفرینان, متخصصین و دارندگان مهارتهای شغلی, به عنوان مشاوری آگاه و صدیق, شما را در مهاجرت به انگلستان همراهی می نمایند.


مهاجرت به انگلستان در سنوات گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است. اهمیت جهانی و بینظیر بریتانیای کبیر و تنوع قومی آن باعث شده که مهاجرت به این کشور از دهه پنجاه آغاز شود و سیر فزاینده مهاجرت از دیگر کشورها به بریتانیا در هر دهه به بیش از یک و نیم میلیون نفر برسد.ویـزای مهـاجـرت بـه انگـلستان , بـریتانیای کبیـربرای مهاجرت به انگلستان و درخواست شهروندی بریتانیا می­توان از طریق یکی از انواع ویزای کاری, الحاق به خانواده و بستگان اقدام نمود, وفق قوانین بریتانیا متقاضیان مهاجرت به انگلستان و زندگی در این کشور ابتدا باید نسبت به اخذ ویزای مهاجرت اقدام نمایند. با ارائه مدارک کامل و احراز شرایط, آژانس مرزبانی بریتانیا UK Border Agency که مسئولیت بررسی تقاضای ویزا و مهاجرت به انگلستان را به عهده دارد, رسیدگی به تقاضای مهاجرت به انگلستان را برای صاحبان تجارت, سرمایه گذاران, متخصصین و دارندگان مهارتهای شغلی در مدت یک ماه انجام داده و نسبت به صدور ویزا برای متقاضی و اعضای خانواده وی جهت مهاجرت به انگلستان اقدام می نماید. قوانین کامل تحصیل در انگلستان از طریق پناهندگی را میتوانید در سایت وزارت کشور بریتانیا مطالعه نمایید.


انـواع ویــزای مـهـاجـرت بـه انگـلستان:


بر اساس قانون مهاجرت پس از اخذ ویزای کاری و مهاجرت به انگلستان میتوان به انواع کسب و کار و تجارت اشتغال داشت. وفق قوانین مصوب سال 2008 میلادی سیستم جدید امتیاز شماری جهت صدور ویزای کاری برای مهاجرت به انگلستان جایگزین قوانین و مقررات قبلی گردید.


ویـزای سـرمایه گـذاری 2,000.000£

Investors visa - Tier1


ویـزای صاحبان تجارت 200,000£

Entrepreneurs visa - Tier1


ویـزای افراد با مهارتهای ویـژه

Highly Skilled workers visa - Tier1


ویـزای فارغ التحصیلان بـریتانیا

Post Study visa - Tier1


گروه های فوق الذکر جهت کسب امتیاز اخذ ویزا, ورود, اقامت و مهاجرت به انگلستان نیازی به پیشنهاد کاری ندارند


ویـزای افـراد با مهارت های تخصصی

Skilled workers visa - Tier2

افراد با مهارت های تخصصی که از یک کارفرما در انگلستان دعوتنامه کاری (پیشنهاد کاری) دریافت نموده اند, در صورت اعلام حمایت کارفرما میتوانند نسبت به اخذ ویزای کار و اجازه اقامت در انگلستان اقدام نمایند.


ویـزای کـار موقـت

Temporary workers visa - Tier5

سـایـر ویـزاهای مهاجـرت به انگلستان


ویـزای فـرزند , فـرزند خوانده


ویـزای ازدواج , نامزدی , شـریک زندگی


ویـزای پـدر , پـدر بزرگ , مـادر , مـادر بزرگ


وفق قوانین اداره مهاجرت انگلستان اشخاصی که 5 سال تمام (ازدواج 3 سال) در بریتانیا زندگی میکنند, میتوانند برای اخذ شهروندی و پاسپورت بریتانیا اقدام نمایند.


بـریـتـانـیـای کـبـیـر و ایـرلـنـد شــمالی:


انگـلستـان , لـنــدن


ولــــز , کـاردیـف


اسکـاتـلـنــد , ادینـبـورگ


ایـرلـنـد شـمالـی ,بـلفـاسـتجـغــرافـیـای بــریـتـانـیـای کـبـیــرمساحت خشکی و آبی بریتانیا 152.033 مایل مربع, تقریبأ 390.000 کیلو متر مربع میباشد. پادشاهی متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی که در فارسی باختصار بریتانیا مینامیم از کشورها و پایتختهای فوق تشکیل شده است.


مساحت بریتانیا معادل مساحت نیوزیلند و نصف فرانسه است. این سرزمین چشم اندازهای مختلفی دارد, اکثر خاک انگلستان در جنوب و جنوب شرقی نسبتا مسطح و کم ارتفاع میباشد.کمربند مرکزی در سراسر انگلستان از لندن تا یورکشایر شمالی, حدود 90 درصد از جمعیت بریتانیا را در خود جای داده است.


اطـلاعـات عـمـومـی انگـلستان و بــریتـانیـای کـبـیـر:


آب و هـوا

آب و هوای بریتانیا معمولا ملایم و معتدل است, گر چه بسیار متغیر است.


ثبـات سـیاسی

این کشور یکی از پر ثبات ترین کشورهای جهان و از نظر سیاسی بینظیر است.


اقتصاد

بریتانیا یک قدرت مالی و تجاری پیشرو بوده و لندن یکی از برجسته ترین بازارهای مالی دنیاست.


پـول رایج

ارز بریتانیا پوند استرلینگ میباشد و نظارت بر ارز وجود ندارد.


بانکهـا

تعداد بسیاری بانک بزرگ و معتبر با شعبات کافی در سراسر بریتانیا فعالیت دارند, تقریبا تمام امور بانکی را میتوان با استفاده از تلفن و اینترنت انجام داد.


افراد مقیم و غیر مقیم میتوانند حساب بانکی باز کنند.


مالیات بر درآمد

پادشاهی انگلستان جزو کشورهایی است که پایین ترین نرخ مالیات بر درآمد را دارد و دارندگان شغل آزاد میتوانند مالیات بر درآمد خود رادر اقساط سالانه پرداخت کنند.


مالیات اموال و دارایی

وجود ندارد, حد اکثر تا 3000 پوند در سال میتوان بدون مالیات هدیه کرد.


محـدودیـت مالکیت خارجی

وجود ندارد.


میـزان حـقـوق

میزان حقوق در بریتانیا بالاتر از سایر کشورهای اتحادیه اروپا است.


مجـوز اقامت

اتباع کشورهای اتحادیه اروپا باید ظرف سه ماه از ورود خود به بریتانیا تقاضای مجوز اقامت نمایند, اتباع غیر اتحادیه اروپا باید قبل از ورود به این کشور از سفارت یا کنسولگری بریتانیا در کشور خود برای گرفتن مجوز ورود اقدام نمایند.


شرایط صدور ویزا برای اتباع غیر اروپایی که میخواهند در بریتانیا زندگی و کار کنند نسبتا سخت است و معمولأ قوانین مربوط به مهاجرت در معرض تغییر است.


جمعیت خارجی

بیش از 5 در صد از جمعیت بریتانیا را خارجیانی تشکیل میدهند که از کشورهای مشترک المنافع بریتانیا به این کشور میایند.


مـقـررات جـدیـد

مهاجران كاري بر اساس مهارت هايی كه دارند امتیاز کسب مینمایند و فقط كسانی واجد دريافت ويزای مهاجرت كاری خواهند بود كه بتوانند حداقل امتیاز تعيين شده را كسب كنند.


دولت بريتانيا مقررات جديدی را در ارتباط با صدور ويزای انگلستان برای جهانگردان غير اروپايی اعلام نموده, کاهش مدت اقامت جهانگردانی كه از خارج از اتحاديه اروپا به اين كشور سفر مي كنند از شش ماه به سه ماه یکی از این اقدامات است.

برچسب ها

نظرات

ارسال نظر

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام :
ایمیل :
وبگاه :
دیدگاه شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :

1